Hızlı ilerleyen ve sürekli yeniliklerle kendini gösteren internet dünyasında, alışveriş siteleri en çok takip edilen ve tutulan site türlerindendirler. Ancak alışveriş sitelerinde güven de çok önemli bir konudur. Özellikle ödemelerden sonra kişilerin bilgilerinin aktarılmaması gerektiğini belirtmek gerekiyor.

Astropay kart, bu güveni sağlayan ve alışveriş tutkunlarının kolaylıkla alışveriş yapmalarını sağlayan bir ön ödeme sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Astropay kart, alışveriş sonrasında kendini bloke eden ve yeniden kullanılamayan elektronik ödeme sistemidir. Bu sayede kullanıcılar daha rahat alışveriş yaparak güvenliklerinin riske girmesini engellemektedirler. Dünya genelinde kullanılan ve tercih edilen bir kart sistemi olması da ayrıca daha fazla kullanılmasını beraberinde getirmektedir.

Astropay nedir?

Kullanımı kolay, güven noktasında en iyisini sunan ve kişisel bilgilere gerek duymaksızın alışveriş yapmayı kolay hale getiren kart sistemi, PİN kodu mantığı ile çalışmaktadır. Ödeme noktasında geldiğinizde astropay ile ödeme şeklini seçerek, elinizde bulundurduğunuz PİN kodunu ilgili alana girmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonrasında ise yapmanız gereken siparişlerinizi beklemek olacaktır. Birçok alışveriş sitesinde kullanılabilen astropay kart, alışveriş tutkunlarının ihtiyacını en iyi hpw şekilde gideren özelliklere sahiptir. Kullanımdan sonra bunu daha iyi anlayacaksınız.

Astropay Nasıl kullanılır?

Astropay kart kullanım açısından birçok ödeme yönteminden daha iyi ve güvenilirdir. Bu nedenle son zamanlarda çeşitli platformlarda astropay ile ödeme yapmak daha mantıklı hale gelmiştir. Bu başlık altında sizlere astropay kartın nasıl kullanıldığı ve bilmeniz gerekenler hakkında sizlere birkaç bilgi vereceğiz. Öncelikle nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verelim;

  • İlk olarak astropay geçen siteler üzerinden birine giriş yapın.
  • Burada işlemlerinizi tamamlayın ve ödeme sayfasına bağlanın.
  • Ödeme yöntemleri içerisinden ” Astropay Card ” seçeneğini işaretleyin.
  • Daha sonra astropay kart bilgilerinizi doldurun.
  • Son olarak işlemi tamamlayın.

bu adımları gerçekleştirdikten sonra astropay ile ödeme işleminiz tamamlanacaktır. Gördüğünüz gibi işlemler oldukça kısa ve %100 güvenlik altında gerçekleşmektedir.

 

                                                                                       

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir